Kosiarki

Przy większych areałach użytków zielonych nie wystarczą regularne urządzenia do usuwania nadmiaru trawy. Stosowana jest wtedy kosiarka rotacyjna lub dyskowa, które wyposażone są w ostrą listwę tnącą o bardzo gładkiej strukturze. Ma to na celu uniemożliwienie zanieczyszczeniom i pozostałościom po trawie przylgnięcie do powierzchni. Sprawia to, że...

Przy większych areałach użytków zielonych nie wystarczą regularne urządzenia do usuwania nadmiaru trawy. Stosowana jest wtedy kosiarka rotacyjna lub dyskowa, które wyposażone są w ostrą listwę tnącą o bardzo gładkiej strukturze. Ma to na celu uniemożliwienie zanieczyszczeniom i pozostałościom po trawie przylgnięcie do powierzchni. Sprawia to, że jest ona wyjątkowo łatwa w konserwacji, a przy tym same noże mogą zostać sprawnie wymienione dzięki dyskom z trzymakami.

W naszym asortymencie znajduje się kosiarka dyskowa oraz rotacyjna producenta Talex, a także modele Pronar. Istnieje w nich możliwość dostosowania wysokości pracy, dopasowując się do warunków i nierówności terenowych. Może to być również wykonywane automatycznie - zespół tnący samodzielnie unosi się przed przeszkodą, chroniąc zabezpieczenie hydrauliczne.

Więcej

Kosiarki Jest 35 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 35 elementów