Owijarki do bel

W gospodarstwach rolnych, którym zależy na szybszym wykonywaniu prac, a przez to i sprawniejszym rozwoju, wymagane jest zastosowanie zautomatyzowanych rozwiązań. Należy do nich między innymi owijarka do bel prouducenta Sipma, który znany jest z dostarczania na międzynarodowy rynek wyłącznie wysokowydajnych urządzeń. Oferowana jest ona zarówno w ...

W gospodarstwach rolnych, którym zależy na szybszym wykonywaniu prac, a przez to i sprawniejszym rozwoju, wymagane jest zastosowanie zautomatyzowanych rozwiązań. Należy do nich między innymi owijarka do bel prouducenta Sipma, który znany jest z dostarczania na międzynarodowy rynek wyłącznie wysokowydajnych urządzeń. Oferowana jest ona zarówno w wariancie zawieszanym, jak i stacjonarnym, który montowany jest na łożyskach.

Owijarka samozaładowcza do bel wyposażona jest w układ hydrauliczny i system sterujący, z możliwością pełnego zaprogramowania parametrów pracy. Ogranicza to liczbę pracowników, którzy muszą brać udział w procesie. Ponadto urządzenie może posiadać dedykowany czujnik, automatycznie wykrywający kiedy zainicjować działanie, a także je przerwać (w sytuacji zakończenia folii bądź jej zerwania).

Więcej

Owijarki do bel Jest 18 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów