Ciągniki rolnicze

W tej kategorii znajdą Państwo uniwersalne pojazdy znajdujące zastosowanie zarówno na terenie dużych gospodarstw, jak i tych mniejszych. Są nimi ciągniki rolnicze, które zostały wykonane przez największych producentów światowych, a w tym Ursus, Farmer, Pronar, Famtrac, a także Kioti. W zależności od modelu mogą one wyróżniać się wysokim stopniem...

W tej kategorii znajdą Państwo uniwersalne pojazdy znajdujące zastosowanie zarówno na terenie dużych gospodarstw, jak i tych mniejszych. Są nimi ciągniki rolnicze, które zostały wykonane przez największych producentów światowych, a w tym Ursus, Farmer, Pronar, Famtrac, a także Kioti. W zależności od modelu mogą one wyróżniać się wysokim stopniem zaawansowania technologicznego bądź prostą konstrukcją, wykorzystywaną częściej do ogrodnictwa, sadownictwa bądź podczas prac komunalnych.

Znajdujące się w naszym asortymencie ciągniki rolnicze mogą być wyposażone w układ przeniesienia napędu, a także silnik z rewersem, co znacząco ułatwia ich obsługę. Ponadto duże znaczenie posiada również komfort operatora, dlatego proponowane maszyny zostały wzbogacone o wygodne kabiny o dużej izolacji akustycznej.

Więcej

Ciągniki rolnicze Jest 64 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 64 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 64 elementów