Rozsiewacze nawozów

Do powierzchniowego, równomiernego rozłożenia mineralnych i granulowanych środków do uprawy roślin, wymagany jest wysokowydajny rozsiewacz nawozu. Takie właśnie są maszyny rolnicze tego typu znajdujące się w naszym asortymencie, które zostały wykonane przez takich producentów, jak Sipma oraz Promar. Zostały one wyposażone w tarcze graniczne, umo...

Do powierzchniowego, równomiernego rozłożenia mineralnych i granulowanych środków do uprawy roślin, wymagany jest wysokowydajny rozsiewacz nawozu. Takie właśnie są maszyny rolnicze tego typu znajdujące się w naszym asortymencie, które zostały wykonane przez takich producentów, jak Sipma oraz Promar. Zostały one wyposażone w tarcze graniczne, umożliwiające rozrzucenie środków również na sam skraj pola, co znacząco przyspiesza prowadzone prace.

Rozsiewacz nawozu został wykonany z blachy pokrytej powłoką ocynkowaną ogniowo, co zapewnia jej lepsze właściwości użytkowe. Oferujemy modele takich producentów, jak Sipma oraz Promar, które na indywidualne zamówienie może wyróżniać również duża kwasoodporność. W wyposażeniu standardowym, oprócz skrzyni, znajduje się zaczep oraz mieszacz, z możliwością dodania za dopłatą wału przegubowego.

Więcej

Rozsiewacze nawozów Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów