Siewniki zbożowe

Znajduje zastosowanie w gospodarstwach rolnych do wysiewu nasion zbóż, rzepaku, roślin motylkowych, a także poplonów. Siewnik zbożowy wyręczy człowieka w wielu czasochłonnych czynnościach, a przy tym jest niezwykle precyzyjny, a także prosty w obsłudze. Umożliwi nie tylko sprawne, ale i równomierne rozmieszczenie nasion na polu, co zapewni optym...

Znajduje zastosowanie w gospodarstwach rolnych do wysiewu nasion zbóż, rzepaku, roślin motylkowych, a także poplonów. Siewnik zbożowy wyręczy człowieka w wielu czasochłonnych czynnościach, a przy tym jest niezwykle precyzyjny, a także prosty w obsłudze. Umożliwi nie tylko sprawne, ale i równomierne rozmieszczenie nasion na polu, co zapewni optymalną obsadę.
W asortymencie posiadamy kilka popularnych modeli, co pozwoli na dopasowanie do indywidualnego zapotrzebowania. Są to zarówno maszyny uniwersalne, mechaniczne rzędowe, jak i zestawy uprawowo-siewne. Różnią się one przeznaczeniem oraz parametrami technicznymi jak szerokość robocza, wydajność, liczba redlic, pojemność skrzyni, masa maszyny, zapotrzebowanie mocy, rozstaw międzyrzędzi i więcej. Są to urządzenia nowe, pochodzące od takich producentów jak Agro-Masz, Meprozet czy Bomet.

Więcej

Siewniki zbożowe Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów