Ładowarki Avant

Zarówno na terenie gospodarstwa rolnego, jak i placu budowy, niezbędne są urządzenia umożliwiające łatwe usunięcie nadmiaru śniegu, liści bądź ziemi. Należy do nich ładowarka renomowanego producenta Avant, którą można stosować także podczas usuwania nadmiaru paszy bądź do oczyszczania obornika. Oferujemy zarówno zaawansowane technologicznie masz...

Zarówno na terenie gospodarstwa rolnego, jak i placu budowy, niezbędne są urządzenia umożliwiające łatwe usunięcie nadmiaru śniegu, liści bądź ziemi. Należy do nich ładowarka renomowanego producenta Avant, którą można stosować także podczas usuwania nadmiaru paszy bądź do oczyszczania obornika. Oferujemy zarówno zaawansowane technologicznie maszyny, jak i rozwiązania, znajdujące zastosowanie w przydomowych ogrodach oraz mniejszych gospodarstwach.

Miniładowarka producenta Avant to doskonała propozycja dla osób planujących wykorzystywać maszynę w obiektach o dostępnej niewielkiej przestrzeni użytkowej - w stodołach, pomieszczeniach ze stołami paszowymi. Zostały one wyposażone w niewielką kabinę z wygodnym fotelem, z poziomu której można łatwo sterować całym urządzeniem. Nadal posiada ona również doskonały udźwig, w zależności od modelu wynoszący nawet do 700 kg.

Więcej

Ładowarki Avant Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów