Kosiarka dyskowa OPTI CUT 250 Zobacz większe

Kosiarka dyskowa OPTI CUT 250 TALEX

147

Nowy produkt

Zapytanie Ofertowe

Więcej informacji

Kosiarki dyskowe, tylne TALEX z serii OPTI CUT charakteryzują się zwartą, mocną i przede wszystkim prostą konstrukcją zbudowaną w oparciu o lekką listwę COMER. Kosiarki z serii OPTI CUT produkowane są w czterech szerokościach roboczych: 2,1m ; 2,5m ; 2,8m i 3,2m.

Charakterystyka kosiarek dyskowych z serii OPTI CUT:

KOSZENIE - sprawdzona lekka listwa tnąca firmy COMER zapewnia najwyższą jakość koszenia terenów zielonych.

OBSŁUGA - Listwa tnąca wyposażona w dyski z trzymakami noża „szybkiego montażu” zapewnia bardzo szybką wymianę noży bez potrzeby używania dodatkowych narzędzi, oprócz klucza w który maszyna jest wyposażona. Dzięki gładkiej strukturze materiału, zabrudzenia nie przywierają do osłony co pozwala łatwo utrzymać ją w czystości.

TRANSPORT - Kosiarki dyskowe TALEX z serii DL posiadają trzy pozycje transportowe co stanowi niewątpliwy atut. Kosiarki można transportować w następujących pozycjach: pionowo z boku ciągnika, pionowo z tyłu ciągnika, oraz poziomo z tyłu ciągnika. Ustawienie pionowe z boku ciągnika przebiega manualnie.

BEZPIECZEŃSTWO - Osłona wykonana z wysokiej jakości materiału o grubości 0,9 mm. Materiał z którego zrobiona jest osłona jest wzmoc­niony przędzą dzięki czemu jest bardzo odporny na czynniki atmos­feryczne przez co nie traci swoich wartości oraz jest bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne. W standardzie hydraulika maszyny jest zabezpieczona zaworem kulowym, co w razie uszkodzenia układu hydraulicznego zabezpiecza kosiarkę przed uszkodzeniem.

Typ kosiarki Z302/1
Liczba dysków/noży 6/12
Waga 510 kg
Szerokość koszenia 2,5 m
Szerokość pokosu 1,75 m
Zapotrzebowanie mocy (KM) 45
Wydajność robocza (ha/h)

~2,5 h

Prędkość obrotowa WOM (obr/min) 540

30 innych produktów w tej samej kategorii: