Zaznacz stronę

Zabielski Maszyny do przeładunków

Zabielski Maszyny Rolnicze. Poznaj ofertę firmy Pomot Chojnia

O firmie Pomot

Jesteśmy na rynku od kilkudziesięciu lat, nasz sprzęt użytkują kolejne pokolenia rolników. Mają zaufanie do naszych produktów, bo wiedzą, że jesteśmy solidnym partnerem. Nasi pracownicy znają się na swojej pracy, skupiają się na potrzebach indywidualnego odbiorcy. Od chwili powstania, czyli już od 69 lat, pomagamy rolnikom i dostarczamy im rozwiązania, dzięki którym mogą rozwijać swoje gospodarstwa. Współpracujemy zarówno z przedsiębiorstwami, jak i indywidualnymi gospodarzami – zawsze mogą liczyć na nasze wsparcie, gwarantujemy też łatwy i szybki dostęp do serwisu, a naszych dealerów łatwo znaleźć zarówno w kraju, jak i za granicą. Z rolnikami spotykamy się też na największych targach i wystawach maszyn rolniczych – to idealna okazja do wymiany spostrzeżeń i zebrania uwag użytkowników naszego sprzętu. Wnioski użytkowników naszych maszyn są dla nas bardzo ważne – dzięki temu unowocześniamy nasz sprzęt. Wiemy, że rolnikom zależy na wytrzymałości, funkcjonalności i ergonomii maszyn.

Wozy asenizacyjne jednoośiowe

Seria T 507/1

występuję wyłącznie w konstrukcji samonośnej. Odpowiednio dobrane dodatkowe wyposażenie sprawia, że wóz sprawdzi się podczas prac w gospodarstwie. Wozy występują w czterech wersjach; użytkownik ma możliwość dopasowania ogumienia oraz kompresora do swoich potrzeb.

Wozy asenizacyjne dwuosiowe

Seria T 544/2

to wozy z zawieszeniem dwuosiowym. Wozy posiadają świadectwo homologacji i są dopuszczone do ruchu drogowego. Wszystkie wozy objęte są 24 miesięczną warunkową gwarancją.

Wozy asenizacyjne trzyosiowe

Tridem

Seria T 520 to wozy na zawieszeniu TRIDEM. Zaawansowana technologia została połączona z prostotą obsługi, konfigurowana i budowana przez operatorów dla operatorów. Tak duże pojemności, przetestowane w najcięższych warunkach są idealną alternatywą dla dużych gospodarstw.

Jesteś zainteresowany
ofertą maszyn

SZYBKI KONTAKT

 

ZABIELSKI Maszyny Rolnicze Michał Zabielski,
Korytki 6 18-420 Jedwabne
NIP: 718-214-19-73
Tel.: 798-533-905
E-mail: biuro@zabielski-maszyny24.pl

SOCIAL MEDIA

JAK DOJECHAĆ