Zaznacz stronę

Zabielski Maszyny do przeładunków

Zabielski Maszyny Rolnicze. Poznaj ofertę firmy Metal-Technik

O firmie Metal-Technik

Spółka Metal-Technik jest firmą o zasięgu międzynarodowym i swoje doświadczenie w branży metalowej rozpoczęła w 2001 roku. Przez pierwsze cztery lata była czołowym producentem mebli metalowych, kotew montażowych do okien oraz wyposażenia sklepów renomowanych firm polskich i zagranicznych.

Główną siedzibą w której znajduje się dział zarządzania i produkcji jest miejscowość Gałkówka w gminie Miastkowo, oddalona ok. 15 km od Łomży. Spółka zatrudnia ok. 250 pracowników. Posiada własny dział konstrukcyjno-technologiczny, firmowe hale produkcyjne są wyposażone w specjalistyczne maszyny CNC takie, jak: urządzenia do cięcia laserowego, plazmowego czy prasy dzięki którym jesteśmy w stanie produkować bardzo zaawansowane technologicznie produkty o wysokiej jakości. Nasz zakład spełnia wymagania jakości dotyczące spawania wg. PN-EN ISO 3834-3:2007.

Chwytaki do bel

Chwytak do bel

Standardowy chwytak do bel przystosowany do pracy z balotami stosowanymi powszechnie w gospodarstwach. Solidna i sprawdzona przez tysiące zadowolonych rolników konstrukcja i doskonała jakoś w stosunku do ceny wciąż czynią z niego
częsty wybór farmerów w kraju i za granicą.

Dane techniczne:
Zakres rozpiętości: 1800 mm
wysokość całkowita: 1470 mm
waga: 203 kg
Siłowniki: 1 lub 2
udźwig: 800 kg

Krokodyle do obornika

Krokodyl obornika

 

Zastosowanie wysokiej jakości , posiadających wysoką moc siłowników, ściany tylnej oraz bardzo wytrzymałych zębów zapewni odpowiedni ścisk przewożonego materiału oraz zminimalizuje straty związane z wypadaniem materiału. Przeznaczony do transportu płodów rolnych  takich jak : kukurydza, obornik itp.

 

W standardzie:

dwa siłowniki
mocowanie euro lub sms
* Możliwość zrobienia mocowań np. do ładowarek teleskopowych

Szerokości: 1,4 m 1,5 m , 1,6 m , 1,8 m , 2,0 m

 W ofercie są krokodyle 1,5 m na 1 siłownik

Łycho krokodyle

Łycho-Krokodyl

Łycho-krokodyl przeznaczony jest do transportu drobnych frakcji lub półpłynnych elementów obornika. Solidna konstrukcja oraz zastosowanie wysokiej jakości materiałów zapewni długotrwałą, bezawaryjną pracę. Zastosowanie dwóch siłowników hydraulicznych o dużej mocy zapewnia odpowiedni ścisk materiału.

W standardzie:
mocowanie euro lub sms
odkręcane boczki
* Możliwość zrobienia mocowań np. do ładowarek teleskopowych

Szerokości: 1,6 m , 1,8 m , 2,0 m

*W ofercie mamy również łycho-krokodyle zęby palone

Łychy

Łycha

Przystosowana jest do ładowaczy czołowych i ładowarek. Służy do załadunku oraz rozładunku materiałów sypkich oraz objętościowych. Solidna konstrukcja zapewnia długotrwałą i bezpieczną pracę. Dodatkowo posiada wzmocnienia, które uodparniają łychę na wygięcia , bądź wgniecenia.

Lemiesz łychy wykonany jest z hardoxu.

Dostępne szerokości:
1,2 m 1,4 m 1,5 m , 1,6 m , 1,8 m , 2,0 m , 2,2 m, 2,4 m, 2,5 m

Wycinaki do kiszonki

Wycinak do kiszonki

Wycinaki kiszonki przeznaczone są do wycinania bloków sianokiszonki z pryzm i silosów oraz do ich przewozu do miejsca skarmiania lub załadunku wozu paszowego. Wielką zaletą wycinaków szczękowych jest krótki czas wycinania bloków kiszonki, prosta konstrukcja oraz to, że w miejscu cięcia pozostaje gładka powierzchnia uniemożliwiająca gnicie pryzmy jak i wyciętego bloku.

Dane techniczne:

Objętość wycinanego bloku: 0,9 m3
szerokość wycinaka : 1680 mm
szerokość cięcia: 1580 mm
2 cylindry hydrauliczne
waga: 500 kg

Paleciaki

Paleciak

Stosowany zazwyczaj w celu załadunku czy rozładunku palet, mogą również posłużyć do transportu kłód drewna – po założeniu specjalnej ramki, również dostępnej w ofercie. Posiada tulejki, dzięki którym można dokręcić zęby do słomy

Dane techniczne;
Szerokość: 1200 mm
wysokość: 470 mm
waga: 140 kg
Udźwig: 2000 kg

Można oddzielnie kupić ramkę paleciaka lub widły do paleciaka

Jesteś zainteresowany
ofertą maszyn

SZYBKI KONTAKT

 

ZABIELSKI Maszyny Rolnicze Michał Zabielski,
Korytki 6 18-420 Jedwabne
NIP: 718-214-19-73
Tel.: 798-533-905
E-mail: biuro@zabielski-maszyny24.pl

SOCIAL MEDIA

JAK DOJECHAĆ