Zaznacz stronę

Zabielski Maszyny komunalne

Zabielski Maszyny Rolnicze. Poznaj ofertę firmy Metal-Technik

O firmie Metal-Technik

 

Spółka Metal-Technik jest firmą o zasięgu międzynarodowym i swoje doświadczenie w branży metalowej rozpoczęła w 2001 roku. Przez pierwsze cztery lata była czołowym producentem mebli metalowych, kotew montażowych do okien oraz wyposażenia sklepów renomowanych firm polskich i zagranicznych.

Główną siedzibą w której znajduje się dział zarządzania i produkcji jest miejscowość Gałkówka w gminie Miastkowo, oddalona ok. 15 km od Łomży. Spółka zatrudnia ok. 250 pracowników. Posiada własny dział konstrukcyjno-technologiczny, firmowe hale produkcyjne są wyposażone w specjalistyczne maszyny CNC takie, jak: urządzenia do cięcia laserowego, plazmowego czy prasy dzięki którym jesteśmy w stanie produkować bardzo zaawansowane technologicznie produkty o wysokiej jakości. Nasz zakład spełnia wymagania jakości dotyczące spawania wg. PN-EN ISO 3834-3:2007.

Pługi do śniegu

Pług komunalny

Dostępne są pługi komunalne proste i składane

Pług składany przeznaczony jest do ładowaczy czołowych oraz ładowarek. Można zamocować go również pod trójpunkt w ciągniku. Służy do odśnieżaniaoraz wyrównywania podłoża np. placów , dróg, parkingów, terenów przyfabrycznych etc.
, jak również do usuwania, zgarniania obornika oraz wyrównywania dróg gruntowych w innych porach roku niż zima. Elastyczna, wykonana z gumy listwa zgarniająca sprawia,  iż element ten jest odporny na wystające elementy podłoża podczas odśnieżania.

Pług komunalny prosty sprawdzi się przy odśnieżaniu szerokich pasów dróg, wielkopowierzchniowych placów i parkingów. Charakteryzuje się dużą szerokością roboczą, co usprawnia odśnieżanie dużych obszarów, oraz swobodą ruchu – możliwości uchylenia się na lewy bądź prawy bok, dopasowując się do nierówności nawierzchni. Jest wyposażony w sprężynowe zabezpieczanie amortyzujące uderzenia w przeszkody, chroniące pług przed
uszkodzeniem, oraz w stopki podporwe. Lemiesz wykonany z gumy, podzielony jest na trzy części – takie rozwiązanie wyklucza konieczność wymiany całego lemiesza w razie jego uszkodzenia, co wiąże się z obniżeniem kosztów eksportacji.

Dostępne szerokości: 2,2 m 2,6 m , 3,0 m

Pługi do śniegu

Pług składany lekki

Dostępne są pługi proste i składane lekkie.

Pług lekki (Składany lub prosty) posiada zwartą i lekką konstrukcję przez co idealnie nadaje się do zimowego utrzymania powierzchni gospodarczych a także terenów miejskich tj. odśnieżania placów, chodników, parkingów, dróg osiedlowych. Mała masa własna pozwala na współpracę z nośnikami o niewielkiej mocy. Listwa zgarniająca wykonana
ze stali trudnościeralnej lub z gumy. Sterowanie wychyleniem lemiesza realizowane jest z kabiny operatora za pomocą jednego siłownika hydraulicznego. Pług przystosowany jest do ciągników komunalnych o małej mocy, w standardzie mocowania TUZ kategoria I.

Dostępne szerokości pługów prostych lekkich:
1,56 m 1,85 m 2,08m

 Dostępne szerokości pługów składanych lekkich:
1,52 m 1,82m 2,02m 2,22 m

Pługi do śniegu

Pług prosty

Wytrzymały pług o stosunkowo prostej konstrukcji, przeznaczony do zimowego utrzymania dróg, placów, czy chodników o zróżnicowanej nawierzchni (kostka, beton, asfalt). Wykonany z gum lemiesz zapewnia pracę bez obaw o uszkodzenie podłoża. W standardzie mocowanie pod TUZ.

Dostępne szerokości: 1,5m 2m 2,6m 3,0 m

 Wyposażenie standardowe:

grubość blachy: 6 mm
lemiesz gumowy: 520x250x50 mm
siłownik: 2

Pługi do śniegu składany

Pług hydrauliczny

przeznaczony jest do ładowaczy czołowych oraz ładowarek.  Można zamocować go również pod trójpunkt w ciągniku. Służy do odśnieżania oraz wyrównywania podłoża np. placów , dróg, parkingów, terenów przyfabrycznych etc. , jak również do usuwania, zgarniania obornika oraz wyrównywania dróg gruntowych w innych porach roku niż zima. Elastyczna, wykonana z gumy listwa zgarniająca sprawia , iż element ten jest odporny na wystające elementy podłoża podczas odśnieżania.

Dostępne szerokości: 2,1 m 2,6 m 3,0 m

Zamiatarki

Zamiatarka

standardowo mocowana pod trójpunkt. Służy do zamiatania płaskich powierzchni, takich jak drogi, place czy chodniki – asfaltowe, betonowe lub pokryte kostką. Przydatna również w zadaniach związanych z ich zimowym utrzymaniem.

w standardzie hydrauliczne podnoszenie kosza na śmieci, w standardzie gumowy płaszcz mięczy obudową szczotki, a szufelką na śmieci, ograniczający wzbijanie się pyłu i kurzu, łatwo wymienialne szczotki, pneumatyczne koła, tłumiące drgania od podłoża, możliwość doposażenia w zraszacz – zbiornik na wodę, dostosowywalna do ładowarek i wózków widłowych, opcjonalny montaż drugiego siłownika do skrętu kosza, prosta codzienna obsługa, bez żadnych narzędzi.

Dostępne szerokości:
1,6 m 1,8 m 2,0 m 2,4 m

Jesteś zainteresowany
ofertą maszyn

SZYBKI KONTAKT

 

ZABIELSKI Maszyny Rolnicze Michał Zabielski,
Korytki 6 18-420 Jedwabne
NIP: 718-214-19-73
Tel.: 798-533-905
E-mail: biuro@zabielski-maszyny24.pl

SOCIAL MEDIA

JAK DOJECHAĆ