Zaznacz stronę

Zabielski Maszyny zielonkowe i żywienie

Zabielski Maszyny Rolnicze. Poznaj ofertę firmy Jar-met

O firmie Jar-met

 

Nasza strategia działania jest prosta i skuteczna. Polega ona na umiejętności dostosowania produktu do potrzeb i oczekiwań coraz bardziej wymagającego odbiorcy. Trwałość, funkcjonalność i estetyka wyrobów to atuty klasujące „JAR-MET” w czołówce polskich producentów maszyn rolniczych.

Aby poprawić standard wyposażenia oraz wykonania swoich wyrobów „JAR-MET” od kilku lat współpracuje z renomowanymi firmami włoskimi („ARAG”, „UDOR”).

Dzięki nowoczesnym obrabiarkom oraz robotom spawalniczym,zapewniającym powtarzalność produkcji, maszyny pod marką „JAR-MET” cechują się wysoką jakością i niezawodnością.

Kosiarki sadownicze

Kosiarki sadownicze

Kosiarka sadownicza służy do koszenia trawy w sadach, jagodnikach, łąkach, na trawnikach. Niska wysokość i opływowe kształty pozwalają zastosować ją w nowoczesnych sadach. Maszyna posiada regulowaną wysokość koszenia. Rozdrobniona trawa pozostaje na podłożu jako nawóz organiczny. Maszyna nie może pracować na terenach zakamienionych.

Kosiarki dostępne o szerokości roboczej: 1,20m , 1,50 m , 1,80m

Kosiarko rozdrabniacze

Kosiarko – rozdrabniacze

 

Kosiarko – rozdrabniacz ma szerokie zastosowanie w sadach, jagodnikach, łąkach i polach uprawnych. Maszyna rozdrabnia trawy, resztki pożniwne, słomę, gałęzie (do ø 30 mm), krzaczaste zadrzewienia gruntów. Rozdrobniony materiał pozostaje na podłożu jako nawóz organiczny. Kosiarko – rozdrabniacz ma regulowaną wysokość koszenia (od 30 mm wzwyż), co gwarantuje pracę bez zapychania się nawet przy wyległej roślinności. Możliwość uzyskania wyższej wysokości koszenia pozwala na rozdrabnianie łęcin i resztek roślin w uprawach okopowych.

Kosiarki dostępne o szerokości roboczej 1,60m , 1,80m, 2m

Przetrząsacze karuzelowe

Przetrząsacz karuzelowy

Przetrząsacz karuzelowy 4-wirnikowy przeznaczony jest do roztrząsania świeżo skoszonych, niskołodygowych roślin zielonych oraz podsuszonego siana, w celu przyspieszenia procesu wysychania. Zaletą tych maszyn jest delikatne i równomierne rozrzucanie i odwracanie skoszonej masy, co znacznie przyśpiesza wysychanie.Napęd wirników
odbywa się przez WOM ciągnika i wał przegubowo-teleskopowy na przekładnię główną oraz cztery przekładnie kątowe przenoszące moment obrotowy na wirnik.

Szerokość robocza: 5,2 m

*standardowo wyposażony w wał przekaźnika mocy ze sprzęgłem

w ofercie jest również przetrząsacz 2-wirnikowy o szerokości roboczej 2,7 m

Zgrabiarki karuzelowe

ZGRABIARKA

Zgrabiarka karuzelowa 1 – wirnikowa zawieszana przeznaczona jest do zgrabiania skoszonego materiału roślinnego, np. niskołodygowych roślin zielonych oraz podsuszonego siana. Zespół roboczy zgrabiarki składa się z dziewięciu lub jedenastu ramion z trzema lub czterema palcami sprężystymi. Zgrabiarka jest wyposażona w układ jezdny typu tandem co zapewnia dokładne kopiowanie terenu. Zaletą tej maszyny jest prosta konstrukcja i łatwa obsługa.

Wyposażenie standardowe:

włoska przekładnia 

wał przekaźnika mocy ze sprzęgłem

9 ramion grabiących z trzema palcami sprężystymi w zgrabiarkach 3,5 m

11 ramion grabiących z czterema palcami sprężystymi w zgrabiarkach 4,4 m

zaczep skrętny w zgrabiarkach z podwoziem TANDEM

 *Dostępne szerokości: 3,5 m oraz 4,4 m

Jesteś zainteresowany
ofertą maszyn

SZYBKI KONTAKT

 

ZABIELSKI Maszyny Rolnicze Michał Zabielski,
Korytki 6 18-420 Jedwabne
NIP: 718-214-19-73
Tel.: 798-533-905
E-mail: biuro@zabielski-maszyny24.pl

SOCIAL MEDIA

JAK DOJECHAĆ