Zaznacz stronę

Zabielski Maszyny zielonkowe i żywienie

Zabielski Maszyny Rolnicze. Poznaj ofertę firmy Metal-technik

O firmie Metal-Technik

Spółka Metal-Technik jest firmą o zasięgu międzynarodowym i swoje doświadczenie w branży metalowej rozpoczęła w 2001 roku. Przez pierwsze cztery lata była czołowym producentem mebli metalowych, kotew montażowych do okien oraz wyposażenia sklepów renomowanych firm polskich i zagranicznych.

Główną siedzibą w której znajduje się dział zarządzania i produkcji jest miejscowość Gałkówka w gminie Miastkowo, oddalona ok. 15 km od Łomży. Spółka zatrudnia ok. 250 pracowników. Posiada własny dział konstrukcyjno-technologiczny, firmowe hale produkcyjne są wyposażone w specjalistyczne maszyny CNC takie, jak: urządzenia do cięcia laserowego, plazmowego czy prasy dzięki którym jesteśmy w stanie produkować bardzo zaawansowane technologicznie produkty o wysokiej jakości. Nasz zakład spełnia wymagania jakości dotyczące spawania wg. PN-EN ISO 3834-3:2007.

 

 

Kosiarko rozdrabniacze

Kosiarko-rozdrabniacz

Kosiarko – rozdrabniacz został stworzony do wykaszania trawy oraz chwastów z możliwością jednoczesnego ich rozdrabniania. Idealnie sprawdza się w sadach, parkach i ogrodach. Charakteryzuje się mocną, trwałą budową co pozwala również  na rozdrabnianie podsuszonych gałęzi leżących w trawie nawet do 4 cm grubości.

Dane techniczne:
Szerokość całkowita: 1740 mm
Szerokość robocza: 1550 mm
Wysokość całkowita: 1055 mm
Waga: 440 kg
Liczba wymiennych noży: 4
Napęd: WOM

Opcjonalnie można dobrać hydrauliczny przesuw zaczepu

Zgrabiarki karuzelowe

Zgrabiarka karuzelowa

przeznaczona dla małych i średnich gospodarstw, służy wyłącznie do zgrabiania siana i zielonek niskołodygowych. Praca maszyną zapewnia układanie równego i przewiewnego pokosu. Posiada wysuwaną osłonę formującą, pozwalającą na regulację szerokości  układanego wałka. Regularny wałek wychodzący ze zgrabiarki, bez skręceń trawy, umożliwia szybkie dosychanie pokosu i łatwy zbiór prasą. Zgrabiarka wyposażona jest w dziewięć ramion roboczych, gdzie na każdym zamontowano 3 podwójne  palce sprężyste. W celu ułatwienia transportu osłona i stelaż ochronny są podnoszone nad maszynę, a łatwe do demontażu ramiona zgrabiarki są umieszczane  w stojaku na ramie głównej zgrabiarki. Maszyna posiada śrubową regulację  wysokości pracy co zapewnia zawsze czyste zgrabianie poprzez dostosowanie wysokości pracy zębów grabiących.

 Z początkiem roku 2019 jej konstrukcja została usprawniona m.in. o:

poszerzony tandem, co usprawnia wygrabianie na nierównościach,
przednie kółko kopiujące teren,
nową ramę z zamocowanym wewnątrz przegubem na wałku napędowym,
samoblokujący mechanizm skrętu podczas podnoszenia maszyny.

Dane techniczne:

Szerokość 3,5 m
Liczba ramion: 9
waga: 440 kg
ilość zębów na ramieniu: 3

Szerokość robocza: 4,2 m
liczba ramion: 11
waga: 535 kg
ilość zębów na ramieniu: 4

Jesteś zainteresowany
ofertą maszyn

SZYBKI KONTAKT

 

ZABIELSKI Maszyny Rolnicze Michał Zabielski,
Korytki 6 18-420 Jedwabne
NIP: 718-214-19-73
Tel.: 798-533-905
E-mail: biuro@zabielski-maszyny24.pl

SOCIAL MEDIA

JAK DOJECHAĆ