Zaznacz stronę

Zabielski Maszyny rolnicze o firmie

Zabielski Maszyny Rolnicze. Poznaj naszą firmę

Oferta Handlowa

Stale rozwijamy naszą ofertę handlową tak, aby móc zaoferować klientom maszyny niezawodne i produkowane zgodnie z najnowszymi technologiami. Wiedzę niezbędną do profesjonalnej obsługi czerpiemy nie tylko z uczestnictwa w licznych szkoleniach ale również z praktyki zdobywanej na co dzień. To właśnie ta forma doświadczenia pozwoliła nam na zaopatrzenie wielu gospodarstw w kraju jak i za granicą.

 

 

Maszyny Rolnicze

Podłoża firmy sięgają roku 2001 gdy założyciel Marek Zabielski rozpoczął sprzedaż ukierunkowaną na dostawę pasz i koncentratów do okolicznych odbiorców. Chęć dalszego rozwoju wspomogła nas w podjęciu decyzji o sprzedaży maszyn rolniczych.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy naszym klientom zaproponować maszyny idealnie dopasowane do ich potrzeb. Założenie, iż do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, pozwala nam na sprostanie największym wymaganiom.

 

Stały rozwój

Prężny rozwój doprowadził nas w roku 2019 do podjęcia decyzji o rozszerzeniu naszej działalności. To zaowocowało współpracą z rynkiem zachodnim zarówno w kwestii importu jak i eksportu maszyn. Zaufały nam nie tylko gospodarstwa rolne ale również duże przedsiębiorstwa produkcyjne, firmy związane z branżą mleczarską, przedsiębiorstwa z branży leśnej i sadowniczej oraz zakłady komunalne.

 

 

Zabielski Maszyny Rolnicze. Film wideo

Maszyn w naszej ofercie

Producentów maszyn w ofercie

Godziny na realizację zamówienia

Współpraca z naszą firmą

Zapraszamy do współpracy firmy i przedstawicieli handlowych w zakresie odsprzedaży maszyn rolniczych z naszej oferty na dogodnych warunkach. W przypadku zainteresowania – prosimy o kontakt telefoniczny z biurem; przysłanie zgłoszenia (firmy) lub CV (przedstawiciele handlowi) na adres mailowy: marekzabielski@wp.pl

Finansowanie zakupów

Szanowni Klienci, nasza firma oferuje dogodny sposób finansowania zakupu ciągników i maszyn rolniczych (przejrzyste warunki, minimum formalności, atrakcyjne oprocentowanie, szybka decyzja kredytowa).

KREDYT KONSUMENCKI, KREDYT FABRYCZNY , LEASING

Dostawa maszyn

Nasza firma gwarantuje dogodny termin realizacji zamówienia i dojazd do każdego miejsca w kraju, bez względu na wielkość zamówienia. Dysponujemy własnym taborem transportowym; każda dostawa ciągników i maszyn rolniczych jest ubezpieczona w transporcie.

Kontakt: 535-335-395

Jakie marki u nas znajdziesz

Contatto veloce

 

ZABIELSKI Maszyny Rolnicze Michał Zabielski,
Korytki 6 18-420 Jedwabne
NIP: 718-214-19-73
Tel.: 798-533-905
E-mail: biuro@zabielski-maszyny24.pl

Come Trovarci

SOCIAL MEDIA