Zaznacz stronę

Zabielski Maszyny uprawowe

Zabielski Maszyny Rolnicze. Poznaj ofertę firmy Jar-met

O firmie Jar-met

Nasza strategia działania jest prosta i skuteczna. Polega ona na umiejętności dostosowania produktu do potrzeb i oczekiwań coraz bardziej wymagającego odbiorcy. Trwałość, funkcjonalność i estetyka wyrobów to atuty klasujące „JAR-MET” w czołówce polskich producentów maszyn rolniczych.

Aby poprawić standard wyposażenia oraz wykonania swoich wyrobów „JAR-MET” od kilku lat współpracuje z renomowanymi firmami włoskimi („ARAG”, „UDOR”).

Dzięki nowoczesnym obrabiarkom oraz robotom spawalniczym,zapewniającym powtarzalność produkcji, maszyny pod marką „JAR-MET” cechują się wysoką jakością i niezawodnością.

Agregat uprawowy

Agregaty uprawowe

Agregaty przeznaczone są do przedsiewnej uprawy gleby, szczególnie przy uprawie kukurydzy i buraków. Służą one do spulchniania górnej warstwy gleby, rozbijania brył oraz wyrównywania powierzchni pola. Składają się z brony zębowej i wału strunowego dwurzędowego. Zaletą łączenia dwóch narzędzi uprawowych w jeden agregat jest uzyskanie dobrze przygotowanej roli do siewu lub sadzenia podczas jednego przejazdu maszyny.

Agregaty dostępne o szerokości roboczej: 2,20m, 2,80m, 3,30m , 3,60m, 4,40m

Brona chwastownik

Brony chwastowniki

Brona chwastownik przeznaczona jest do bronowania użytków zielonych – wygrabiania darni i niwelowania kretowisk oraz pielęgnacji pól uprawnych – niszczenia chwastów i skorupy glebowej. Ponadto brona wyposażona w sztywniejsze zęby sprężyste przeznaczona jest do pielęgnacji pól po uprawie pożniwnej i bronowania niskich ściernisk czyli rozgrabiania resztek pożniwnych oraz niszczenia chwastów i samosiewów. Brona chwastownik po wyposażeniu w dodatkowe elementy robocze, płozę nożową i tylny wał gładki, tworzy zestaw pielęgnacyjny. Zestaw pielęgnacyjny wyposażony w płozę umożliwia nacinanie darni i dokładne niwelowanie kretowisk podczas pielęgnacji użytków zielonych zaś podczas pielęgnacji pól po podorywkach umożliwia niwelację nierówności na powierzchni pola. Tylny wał gładki zestawu pielegnacyjnego wykorzystywany jest do przykrywania nasion traw lub poplonów wysiewnych rozsiewaczem tarczowym. Siewnik do poplonów może być zawieszony na przednim TUZ ciągnika. Produkowany typoszereg brony chwastownika obejmuje narzędzia wyposażone w 2, 4 lub 6 sekcji roboczych. Brony 4 i 6 sekcyjne są składane hydraulicznie do transportu. Niezależnie od ilości sekcji brona może być wyposażona w sekcje robocze o szerokości 1,5 m lub 1,2 m podwieszane wahliwie na ramie, wyposażone w zęby sprężynowe o różnej charakterystyce i podziałce.

Dostępne szerokości:

3m , 4,8 m , 6m , 7,2m 9,0m, 12 m

Włóki

Włóki łąkowo – polowe

 

Włóka łąkowo – polowa jest narzędziem przeznaczonym do intensywnego cięcia darni oraz do wyrównywania kretowisk i powierzchni pól, rozbijania i kruszenia brył zaskorupiałej powierzchni pola, niszczenia wschodzących chwastów. Siatkowa budowa elementów roboczych pozwala na bardzo dobre dostosowanie się do nierówności terenu.

Włóki dostępne o szerokości roboczej 4m, 5m, 6m, 8m

Jesteś zainteresowany
ofertą maszyn

SZYBKI KONTAKT

 

ZABIELSKI Maszyny Rolnicze Michał Zabielski,
Korytki 6 18-420 Jedwabne
NIP: 718-214-19-73
Tel.: 798-533-905
E-mail: biuro@zabielski-maszyny24.pl

SOCIAL MEDIA

JAK DOJECHAĆ